czwartek, 29 marca 2012

PROMOCJE W PKP?! I TO SPORO! :))

www.podroze.pl

 

Aha! :)  PKP też promujemy, a jakże  :))

Staramy się zaglądać do bardzo różnych miejsc - tysiąc Użytkowników indywidualnych, to poprzeczka postawiona wysoko:)  


Do gazetek supermarketów macie dostęp dzięki zakładkom na górze strony, a dziś zobaczcie,
że PKP też się stara...

Na początek firma  INTERCITY  i jej propozycje:
                                                         (czyli pociagi TLK, IC, EC i EX)

Bilet Weekendowy

Bilet Weekendowy umożliwia nieograniczoną weekendową liczbę przejazdów wszystkimi pociągami Express InterCity (EIC), Express (Ex) oraz Twoich Linii Kolejowych (TLK) od godziny 19.00 w piątek do 6.00 w poniedziałek.
Bilet na przejazdy w klasie 2 kosztuje 149 zł, a w klasie 1 - 239 zł. 

-  Bilet Abonamentowy

Osobom często podróżującym na tej samej trasie oferuje Bilet Abonamentowy. Uprawnia on do siedmiu przejazdów za cenę pięciu, w ciągu trzech miesięcy od rozpoczęcia jego ważności.

-  Bilet Abonamentowy można nabyć w dwóch wariantach:
  • na przejazdy pociągami wg taryfy ekspresowej: Express (Ex), Express InterCity (EIC) oraz EuroCity (EC),
  • na przejazdy pociągami wg taryfy pospiesznej: Twoje Linie Kolejowe (TLK).

Bilet Rodzinny

Oferta Bilet Rodzinny jest przeznaczona dla podróżujących wspólnie od 2 do 5 osób z przynajmniej jednym dzieckiem, które nie ukończyło 16 roku życia. Dzięki niej wszystkie osoby mogą zakupić bilet na przejazd pociągiem Twoich Linii Kolejowych (TLK), Express (Ex), Express InterCity (EIC) lub EuroCity (EC) z 33-procentową zniżką. Podróżujące dziecko może skorzystać z indywidualnych uprawnień do ulg ustawowych (np. dzięki legitymacji szkolnej zamiast 33% otrzyma standardową 37% zniżkę).

- Bilet Podróżnika

Bilet Podróżnika umożliwia nieograniczoną weekendową liczbę przejazdów wszystkimi pociągami Twoich Linii Kolejowych (TLK) w wagonach z miejscami do siedzenia.
Cena Biletu Podróżnika wynosi:
- w klasie 2 - 69 zł,
- w klasie 1 - 99 zł.
Bilet Podróżnika jest biletem imiennym i zwykle obowiązuje od godziny 19.00 w piątek do 6.00 w poniedziałek (tzn. przejazd na podstawie tego biletu musi zakończyć się najpóźniej o godz. 6.00 pierwszego dnia roboczego, następującego po dniach wolnych od pracy, np. jedziesz w piątek po 19.00 i wracasz w poniedziałek przed 6.00). Wszystkie soboty traktowane są jako dzień wolny od pracy. Jeśli bezpośrednio przed lub po weekendzie wypada dzień świąteczny ustawowo wolny od pracy, wówczas ważność tego biletu jest odpowiednio dłuższa. 

WSZYSTKIE  SZCZEGÓŁY :   http://intercity.pl/pl/


.......................................................................................................


A to propozycja  PRZEWOZÓW REGIONALNYCH  (pociągi  REGIO)


-  REGIOkarta  to  spersonalizowany  produkt  Przewozów  Regionalnych  skierowany  do stałych  klientów.

Docelowo będzie ona jednocześnie nośnikiem biletów, programu lojalnościowego RAZEM, a przede wszystkim indywidualnych uprawnień do tańszych przejazdów. Każdemu, kto kupi bilet normalny lub ulgowy pozwoli oszczędzić do 30% ceny biletów jednorazowych i ok. 15% ceny biletów odcinkowych miesięcznych. Co ważne, REGIOkarta jest honorowana przez innych regionalnych przewoźników: Arriva RP, Koleje Dolnośląskie, Koleje Śląskie i Koleje Wielkopolskie, dzięki czemu klient otrzymuje produkt atrakcyjny nie tylko cenowo, ale i pod kątem integracji sieci kolejowej. REGIOkarta SENIOR   propozycja dla pasażerów, którzy ukończyli 60 lat.-  Oferta BILET PLUS jest skierowana do osób, które podróżują pociągami różnych przewoźników. 

Pasażerowie do Biletu weekendowego lub Biletu Podróżnika na pociągi PKP Intercity mogą za 17 zł kupić Bilet PLUS, który umożliwia wielokrotne przejazdy w pociągach REGIO. Oferta obowiązuje między godziną 18.00 każdego dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy (czyli przeważnie piątku) do godziny 6.00 dnia następującego po dniu wolnym od pracy (zazwyczaj poniedziałku).

Uwaga! Przejście z Biletem PLUS do pociągu interREGIO i REGIOekspres nie jest możliwe.


BILET  TURYSTYCZNY
uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Przewozów Regionalnych, Kolei Dolnośląskich, Arriva RP, Kolei Wielkopolskich i Kolei Śląskich, od godz. 18:00 w dniu roboczym poprzedzającym bezpośrednio kolejno po sobie następujące dni wolne od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.


- REGIOkarnet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Przewozów Regionalnych, Kolei Dolnośląskich, Arriva RP, Kolei Wielkopolskich i Kolei Śląskich w trzech dowolnie wybranych dniach, w ciągu dwóch kolejnych miesięcy od daty kupna lub wskazanej przez pasażera na karnecie. Teraz do kupienia także w pociągu!


 -   Promocja „TY i raz, dwa, trzy” została pomyślana o tych, którzy w tej samej relacji, klasie i kategorii pociągu Przewozów Regionalnych podróżują w towarzystwie jednej, dwóch lub trzech osób. Pierwsza osoba kupuje bilet normalny lub z przysługującą ulgą ustawową, a pozostałe tańsze o nawet 1/3. 


- "WSPÓLNY  PRZEJAZD"
To propozycja dla osób podróżujących pociągami różnych przewoźników kolejowych. Kupujemy tylko jeden bilet i oszczędzamy ok. 10 %. 


  - REGIO-PIĄTKA  5 przejazdów w cenie czterech. Jeden przejazd gratis! 


- BILET SIECIOWY IMIENNY
W kasach sprzedawane są bilety tygodniowe, miesięczne, półroczne i roczne według taryfy normalnej oraz z ulgą 33% i 50%. Bilety sieciowe imienne tygodniowe i miesięczne według taryfy normalnej i z ulgą 33% lub 50% oraz według taryfy RAZEM można kupić również w pociagu.Szczegóły:  http://www.przewozyregionalne.pl/